logo logo
خانهاخبار جشنوارهشروع دوره چهارم نظرسنجی مردمی برندهای محبوب در سال 95
شروع دوره چهارم نظرسنجی مردمی برندهای محبوب در سال 95
 شروع دوره چهارم نظرسنجی مردمی برندهای محبوب در سال 95

 در پی برگزاری موفق سه دوره متوالی نظرسنجی برندهای محبوب، رییس شورای سیاستگذاری جشنواره از شروع چهارمین دوره این نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب مردم خبر داد و گفت: در پی اعلان رسمی برنامه های دوره چهارم "جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان"، نظرسنجی مردمی در این ارتباط، از 25 آذر ماه سال جاری به مدت 60 روز به اجرا گذاشته خواهد شد.

دکتر محمد ناطق ضمن اشاره به برنامه های گسترده اطلاع رسانی این جشنواره اظهار داشت: در این نظرسنجی، هواداران و مشتریان وفادار هر یک از برندها، ضمن اعلام حمایت و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب این برندها را به عنوان برند محبوب بازار ایران فراهم خواهند آورد. ایشان از کلیه مردم به عنوان داوران اصلی انتخاب برندهای محبوب، درخواست کردند تا ضمن شرکت در نظرسنجی و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب آنها را به عنوان محبوب ترین برندهای بازار ایران را فراهم آورده و ضمن تقدیر از تلاش های شرکت های مذکور، زمینه خریدهای بهتر مبتنی بر این برندهای محبوب را برای سایر هموطنان عزیز کشورمان فراهم آورند.

هادی اسدی رئیس کمیته اجرایی نیز در تشریح برنامه های اجرایی جشنواره اعلام کرد: برندهای علاقمند که شرایط حضور در نظرسنجی را دارند می توانند تا قبل از شروع نظرسنجی مردمی از تاریخ 25 آذر 95 نسبت به ثبت و درخواست برند خود در سایت جشنواره اقدام نمایند.

همچنین  اسدی اظهار داشت: برندهای محبوب مردم، پس از انجام این نظرسنجی گسترده مردمی که از طریق روش های مختلف در گروههای مختلف کالا/ خدمات مصرفی مورد نیاز اقشار جامعه انجام خواهد شد، انتخاب می شوند و نهایتا طی مراسمی در هفته اول اردیبشهت ماه سال 1396 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما معرفی خواهند شد.