logo logo
خانهاخبار جشنوارهمردم برندهای محبوب خود را انتخاب کنند.
مردم برندهای محبوب خود را انتخاب کنند.
 مردم برندهای محبوب خود را انتخاب کنند.

چهارمین دوره نظر سنجی برند محبوب در سال 95، برای انتخاب برندهای محبوب سال آغاز شد.

هادی اسدی رئیس کمیته اجرایی جشنواره ملی برند محبوب، از آغاز چهارمین دوره نظرسنجی گسترده مردمی از 25 آذر ماه سال جاری برای انتخاب برندهای محبوب مردم خبر داد و گفت: این نظرسنجی مردمی به منظور تعیین وضعیت هواداری هر یک از برندها در 145 گروه کالا/خدمات مورد نیاز عموم مردم در سال 95 انجام می گردد تا در نهایت برندهای که حائز بیشترین تعداد آرای هواداری شوند به عنوان برندهای محبوب بازار ایران انتخاب و به عموم مردم معرفی شوند.

ایشان از کلیه مردم به عنوان داوران اصلی انتخاب برندهای محبوب، درخواست کردند همچون سه دوره گذشته  برای چهارمین سال متوالی ضمن شرکت در این نظرسنجی و رای دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب آنها را به عنوان محبوب ترین برندهای بازار ایران فراهم آورند.

اسدی افزود: پس از انجام این نظرسنجی گسترده ملی، برندهای محبوب مردمی طی مراسمی، اردیبهشت ماه سال آینده در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما معرفی خواهند شد.

ایشان در ادامه افزودند به منظور تقدیر از نقش ارزشمند مردم در هواداری و انتخاب برندهای محبوب، جوایز ارزشمندی نیز به هواداران برندهای محبوب به قید قرعه اهدا خواهد شد که اطلاعات کامل این جوایز در سایت جشنواره ارائه شده است.علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت رسمی جشنواره به آدرس www.irantopbrands.org در چهارمین نظرسنجی شرکت نموده و برندهای محبوب خود را انتخاب کنند.

اسدی ضمن دعوت از عموم مردم برای شرکت در این نظرسنجی ملی ابراز امیدواری کرد، با حضور و همراهی حداکثری مردم در این جشنواره، زمینه انتخاب و معرفی محبوبترین برندهای ملی  و تقدیر شایسته از تلاش های آنها فراهم آید.