logo logo
خانهاخبار جشنوارهبزرگترین رقابت برندها در جلب حمایت و نظر مصرف‌کنندگان آغاز شد
بزرگترین رقابت برندها در جلب حمایت و نظر مصرف‌کنندگان آغاز شد
 بزرگترین رقابت برندها در جلب حمایت و نظر مصرف‌کنندگان آغاز شد

رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره برند محبوب، از شروع چهارمین دوره نظرسنجی گسترده مردمی برای انتخاب برندهای محبوب مردم خبر داد.

محمد ناطق در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تهران، با اشاره به شروع چهارمین دروه نظرسنجی برندهای محبوب اظهار داشت: در پی اعلان رسمی برنامه‌های جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان، نظرسنجی مردمی این رویداد بزرگ مردمی، از 25 آذرماه سال جاری شروع شده و به مدت 60 روز ادامه خواهد شد.

وی ضمن اشاره به برگزاری موفق سه دوره نظرسنجی برندهای محبوب در سال‌های گذشته، از برنامه‌های گسترده اطلاع‌رسانی این جشنواره خبر داد و تأکید کرد: در این نظرسنجی، هواداران و مشتریان وفادار هر یک از برندها، ضمن اعلام حمایت و رأی دادن به برندهای محبوب خود، زمینه انتخاب این برندها را به عنوان برند محبوب بازار ایران فراهم می‌کنند.

رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره برند محبوب افزود: این جشنواره به عنوان یک رویداد بزرگ ملی توسط شرکت فناوران نواندیش ویژن و با مشارکت و حمایت جامعه علمی، سازمان‌ها و نهادهای مرتبط و رسانه‌ها برگزار می‌شود.

هادی اسدی رئیس کمیته اجرایی جشنواره نیز در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به نتایج ارزشمند برگزاری این نظرسنجی در سال‌های گذشته عنوان کرد: امسال نیز برندهای محبوب مردم، پس از انجام نظرسنجی گسترده مردمی که در بستر اصلی ابزارهای دیجیتالی، در گروه‌های مختلف کالا و خدمات مصرفی موردنیاز اقشار جامعه انجام می‌شود و پس از انتخاب مردم، نهایتاً در مراسمی در هفته اول اردیبهشت ماه سال 96 در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما معرفی می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: به تمام برندها توصیه می‌کنیم تا ضمن همراهی با برنامه‌هایی که دبیرخانه جشنواره برای نظرسنجی تدارک دیده است، با اطلاع‌رسانی مناسب به مشتریان وفادار خود و دعوت از آن‌ها جهت رأی‌دادن در نظرسنجی، هواداران را به اعلام حمایت از برند محبوب‌شان دعوت کنند.

به‌گزارش تسنیم، جوایز ارزشمندی از طرف دبیرخانه جشنواره برای تعدادی از هواداران برندهای محبوب در نظر گرفته شده است، که همزمان با جشن پایانی اهدا می‌شود. سایت رسمی جشنواره به آدرس www.IranTopBrands.org به عنوان پایگاه اصلی اجرای نظرسنجی و نیز اطلاع‌رسانی اخبار مورد استفاده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم